کلینیک در یک نگاه

کلینیک دندانپزشکی ایده با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص همکاران دندانپزشک و متخصص و جمعی از اساتید دانشگاهی جهت انجام کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی با بهره مندی از تجهیزات مدرن و تکنولوژی نوین دندانپزشکی و دندانپزشکی دیجیتال و میکروسکوپیک با همت دکتر مجید رحمانی راه اندازی گردید.

شایان ذکر است از تجارب ارزشمند ایشان مدیریت مجموعه کلینیک های تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی، معاونت آموزشی تخصصی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و نیز راه اندازی دوره های آموزش تخصصی ایمپلنت های دندانی، دندانپزشکی ترمیمی زیبایی، ارتودنسی، پروتزهای دندانی، پروتزهای ایمپلنت های دندانی، اندودانتیکس نوین و جراحی های پیشرفته ایمپلنت در مجموعه ی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران می باشد که تاکنون بیش از 4500 نفر از دندانپزشکان کشور دوره های فوق را سپری نموده اند.

وبسایت کلینیک ایده نیز، با هدف اطلاع رسانی به شهروندان و متقاضیان گرامی راه اندازی شده است.

مخاطبان در این وبسایت می توانند آخرین اخبار و مقالات دندانپزشکی و علمی را به صورت روزانه دنبال کرده و در بخش دانستنی های دندانپزشکی نیز پاسخ سوال های متداول خود در حوزه دندانپزشکی را دریافت دارند.

از دیگر امکانات وب سایت کلینیک فرم نوبت دهی آنلاین می باشد که شهروندان از طریق آن می توانند به صورت اینترنتی از کلینیک ما درخواست نوبت نمایند.

برای اطلاع از اطلاعات تماس کلینیک نظیر؛ تلفن های تماس؛ آدرس و پست الکترونیکی ما به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

این مرکز یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی است که کلیه درمانهای مربوط به دندانپزشکی تخصصی را بابهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در محیطی آرام و جذاب در اختیار بیماران قرار می دهد.
در اين كلينيك خدماتی نظير : ايمپلنت، ارتودنسی، ترميم و زيبايی، لامينيت، جراحي های فك وصورت، جراحی لثه، انواع جراحی، درمان ريشه (اندو)، پروتز های ثابت ومتحرك، بليچينگ، كاشت نگين دندان، جرم گيری و بروساژ، و نیز دندانپزشكی اطفال به صورت تخصصی ارائه می شود.
لوگوی کلینیک دندانپزشکی ایده برگرفته از مرغ ققنوس می باشد که در فرهنگ اساطیری ایران و جهان نشانگر شفای بر هر درد بی درمان می باشد. در بخشی از این لوگو نیز نشانه ای از لبخند به چشم میخورد که هدف اصلی این مجموعه از درمان های خود را تداعی میکند که آفرینش لبخندی زیبا بر روی لب های شماست!
با عضویت در خبرنامه ما میتوانید بر حسب انتخاب خود از آخرین اخبار، مقـالات، دانلودها، محصولات شركت و ... از طریق ایمیل مطلع شوید.
برای عضویت در خبرنـامه مـا ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید
ایمیل آدرس خود را وارد کنید
ثبت کن